Home
Witamy serdecznie na naszej stronie!
Fundacja Rozwoju Osobistego i Coatchingu powstała z potrzeby serca, miłości drugiego człowieka i chęci pomocy mu w odnalezieniu drogi do życia w szczęściu, miłości i radości. Pragniemy głosić Dobrą Nowinę i dzielić się Nią z tymi, którzy tego potrzebują. Fundacja Rozwoju Osobistego i Coatchingu powołała Akademię Coatchingu i Mentoringu Chrześcijańskiego oraz Poradnię Psychologiczną, których celem jest wspieranie osób wierzących i tych, które już dawno porzuciły swoją wiarę.
  • Czego szukasz? Może stawiasz sobie pytanie: Co jest moim celem, dokąd ja zmierzam ? Może pragniesz odnaleźć sens życia, Może potrzebujesz pomocy, aby odnaleźć się w dzisiejszym świecie, Może pragniesz rozwijać się i pracować nad sobą, Może masz problemy w relacjach z innymi osobami lub nie potrafisz nawiązywać relacji z drugim człowiekiem, Może pragniesz nauczyć się jak rozwiązywać różne konflikty małżeńskie, rodzinne, Może chcesz zrozumieć siebie i innych Może pragniesz miłości i akceptacji i nie wiesz gdzie tego szukać
  • Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Jeżeli dzisiaj przeżywasz smutek, samotność, ciemność lub swoją słabość, albo jeśli po prostu szukasz Boga lub chcesz odnowić z Nim relacje, to zapraszamy do przeżycia pięknych chwil, które odmienią Twoje życie.
  • Nie czekaj, zadzwoń, przyjdź już dziś! Nasza lokalizacja: 81 744 21 13, Zamojska 47, 20-102 Lublin
Serdecznie ZAPRASZAMY !

Motto :"Być dobrym jak chleb" - aby każdy mógł wziąć kęs dla siebie - Św. Brat Albert Chmielowski [...] być jak Chrystus, który "nie przyszedł aby mu służono, lecz aby służyć." (Mt 20,28)

Kontakt

  • Zamojska 47 pok. 204
    20-102 Lublin
  • 81 744 21 13
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.