Poradnia Psychologiczna
Aneta Lutomska

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS oraz Studiów Pedagogiczno- Kwalifikacyjnych WSPi A w Lublinie. Ukończyła Studium Coachingu Grupy Synapsis w Warszawie i uzyskała certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu coacha. Ukończyła kurs trenerski z zakresu Umiejętności Wychowawczych przy Centrum Szkoleniowym Szkoły dla Rodziców i Wychowawców w Warszawie oraz Certyfikowany Kurs Trenerski Treningu Zastępowania Agresji ART® w Instytucie Amity w Warszawie. Ukończyła szkolenie w zakresie Integratywnej Metasystemowej Psychoterapii krótkoterminowej oraz Diagnozy klinicznej DSM 5 w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Obecnie realizuje Czteroletni Kurs Psychoterapii organizowany przez Katedrę CM UJ w Krakowie pod kierownictwem prof. dr hab. J. Aleksandrowicza atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; w procesie certyfikacji. Doświadczenie Psycholog, psychoterapeuta, coach zajmuje się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią i coachingiem. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu treningów poznawczo-behawioralnych, coachingu indywidualnego i grupowego, szkoleń z zakresu kompetencji społecznych, umiejętności interpersonalnych, coachingowych, interwencji i pomocy w kryzysie. Prowadzi kursy i warsztaty psychoedukacyjne dla nauczycieli i rodziców, a także Treningi Zastępowania Agresji. Stale współpracuje z Psychologicznym Centrum Rozwoju w Lublinie i Stowarzyszeniem Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II. Pracuje pod stałą superwizją.

W Poradni Psychologicznej przyjmuje w dniach:

Piątek w godz. 10-14

Magdalena Rozmus-Dołżyńska

Psycholog, pedagog, doradca zawodowy, coach, trener szkoleń. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie z zakresu psychologii oraz pedagogiki, Szkoły Głównej Handlowej z Doradztwa zawodowego, kierowania karierą i coachingu oraz kursu Trenera Biznesu GrupySET. Aktualnie w trakcie pogłębiania wiedzy z zakresu coachingu i mentoringu pod patronatem Izby Coachingu. Swoją pasję związaną z pracą z ludźmi realizuje głównie poprzez szkolenia, warsztaty jak i terapię, indywidualne doradztwo, coaching zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci i młodzieży. Jako cel zawodowy stawia sobie wspieranie podopiecznych i organizacje z zakresie efektywnego wykorzystywania swojego potencjału, kształtowania umiejętności psychospołecznych, zarządzania procesem edukacyjnym i rozwojowym. Posiada doświadczenie w budowaniu organizacji, w zarządzaniu zasobami ludzkimi, zarządzaniu oświatą – zdobyte między innymi w pracy na stanowisku dyrektora szkoły niepublicznej i koordynatora projektów w prywatnej placówce edukacyjno-szkoleniowej, a także prowadząc liczne szkolenia dla biznesu z zakresu budowania wizerunku organizacji, standardów obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej. Jako psycholog doświadczenie zdobywała w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, zaburzeniami zachowania oraz w pracy psychoedukacyjnej i warsztatowej z nauczycielami i rodzicami uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

W Poradni Psychologicznej przyjmuje w dniach:

Poniedziałek w godz. 8.00-13.00

Środa 8.00-13.00 i 16.00-20.00

Mariola Stecka

Absolwentka Psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, doktorant w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trakcie odbywania szkolenia z zakresu Psychoterapii Psychodynamiczej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Swoje doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Leżajsku, w Klinice Psychiatrycznej w Lublinie, a także w Ośrodku leczenia i rehabilitacji zaburzeń psychosomatycznych i uzależnień Zielona Klinika. Obecnie pracuje na stanowisku psychologa w Poradni Psychologicznej Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie, gdzie pracuje również na stanowisku asystenta, ponadto współpracuje z Ośrodkiem Psychoterapii Psychodynamicznej w Lublinie i jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oddziału lubelskiego. Zajmuje się psychoterapia indywidualną osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

W Poradni Psychologicznej przyjmuje w dniach:

Wtorek w godz. 8.00-10.00 oraz 18.00-20.00

Czwartek w godz. 8.00-10.30

Magdalena Dawidowicz

Psycholog, absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Studia z wyróżnieniem ukończyła w specjalności psychoprofilaktyka i psychologia zachowań społecznych. W latach 2004-2010 doktorantka w katedrze Psychologii Społecznej i Psychologii Religii (prowadziła ćwiczenia z psychologii społecznej). W tym czasie przeszła pełen program studiów doktoranckich w Instytucie Psychologii KUL. Ponadto doświadczenie zdobywała w Terapeutycznym Ośrodku Wsparcia i Edukacji Rodziny (praktyki psychologiczne), Świetlicy Duszpasterstwa Biblijnego Metanoia (praktyki pedagogiczne), Polskim Centrum Rekreacji Ruchowej (prowadzenie szkoleń), Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Inter-Edukacja przy Wyższej Szkole Nauk Społecznych (prowadzenie szkoleń).Obecnie pracownik naukowo-dydaktyczny WSNS. Uczestniczka licznych konferencji naukowych; autorka i współautorka publikacji zarówno naukowych, jak i popularno-naukowych (ostatnio: tłumaczka i współautorka podręcznika do polskiej adaptacji Kwestionariusza Kompetencji Interpersonalnych, ICQ-R). Przebyte liczne kursy, szkolenia, warsztaty. Aktualnie doskonali się w zakresie Racjonalnej Terapii Zachowania. Wychowawca, przewodnik osób głuchoniewidomych (w Towarzystwie Pomocy Głuchoniewidomym, r. 2014-15; znajomość podstaw języka migowego). Z wykształcenia jest również muzykiem i hipoterapeutą.

W Poradni Psychologicznej przyjmuje w dniach:

Wtorek w godz. 10.00-14.00

Czwartek w godz. 10.00-14.00

Witamy w naszej Poradni!

Jesteśmy chrześcijanami, katolikami, osobami zaangażowanymi w życie Kościoła. Nie wstydzimy się, że wierzymy. Wręcz przeciwnie naszą pomoc i wszelkie działania opieramy na fundamencie jakim jest Bóg. Jesteśmy po to aby służyć i pomagać tym, którzy potrzebują pomocy. Każdy z nas niesie ze sobą bagaż doświadczeń swoich życiowych, zawodowych a także pracy z innymi ludźmi. W naszej Akademii Coachingu i Mentoringu Chrześcijańskiego powstała Poradnia w której możesz uzyskać pomoc psychologiczną, terapeutyczną, duchową oraz:
  • Konsultacje psychologiczne, psychoterapie indywidualną, grupową (Małżeństwa i rodziny potrzebujące pomocy psychologicznej i terapeutycznej oraz duchowej)
  • Coaching i Mentoring Chrześcijański (dla osób poszukujących pomocy w odnalezieniu siebie w dzisiejszym świecie – pomoc oparta na chrześcijańskim podejściu do człowieka)
  • Warsztaty rozwoju osobistego, komunikacji, asertywności, radzenie sobie ze stresem, zajęcia dla małżeństw, par oraz całych rodzin (nauka dialogu małżeńskiego, pomoc w trudnościach w obszarze płodności i planowania rodziny)
  • Wszelka inna pomoc w różnych trudnościach i kryzysach życiowych oraz zawodowych. Zapraszamy na pierwszą bezpłatną wizytę, na której pomożemy Ci obrać kierunek do rozwiązania Twojego problemu. Już dziś napisz lub zadzwoń i umów się na spotkanie: email- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 081 744 21 13.


Kontakt

  • Zamojska 47 pok. 204
    20-102 Lublin
  • 81 744 21 13
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.